This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Poznaj Nasze Produkty

Współpracujemy z najlepszymi z całego świata:
Bausano, Bayerteq, Delco, Ghecor, IPM, Italrec, ITIB, Macoiler, Maintech, Tecnomatic, Valtorta

Wytłaczanie rur

Jesteśmy jednym z nielicznych dostawców, którzy są w stanie kompleksowo wyposażyć firmy zajmujące się produkcją rur w urządzenia najwyższej jakości.

Grupa pomarańczowych rur na czarnym tle.

Wytłaczanie folii

Jesteśmy Firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem przedsiębiorstw w linie do produkcji folii metodą kalandrowania jak i rozdmuchu rękawa foliowego.

Kolorowe plastikowe folie, gotowe do recyklingu.

Urządzenia peryferyjne

Dostarczamy urządzenia peryferyjne, które wspomagają procesy produkcyjne. Są wykorzystywane do kontroli, monitorowania, pomiaru, czyszczenia lub innych zadań.

Przenośnik taśmowy w fabryce. Przenośnik jest wykonany z metalu i ma taśmę przymocowaną do niego. Taśma jest w ruchu i przenosi przedmioty przez fabrykę.

Urządzenia laboratoryjne

Wyposażymy Twoje laboratorium w urządzenia od renomowanych producentów europejskich.
Posiadamy szeroki wybór urządzeń do pomiaru, analizy, syntezy, czyszczenia i innych zadań.

Laboratorium z różnymi urządzeniami laboratoryjnymi.

Recycling

Recykling to sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie ilości odpadów.Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie recyklingu, od sortowania i przetwarzania odpadów po ich ponowne wykorzystanie.

Stos śmieci na chodniku.

Nasi Producenci

Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży, aby zaoferować Ci produkty i usługi, które pomogą Ci poprawić wydajność i obniżyć koszty. Nasi producenci to czołowi gracze na rynku, którzy oferują produkty i usługi najwyższej jakości.

Zbliżenie na plecy zespołu inżynierów skupionych na swojej pracy nad nowym projektem związanym z recyklingiem.